Правові рішення

xmarnir copy

Інформаційно-правова і комунікаційна платформа для бізнесу

 obl  ГРАНД Рішення для великого підприємства: Платформа для ключових підрозділів компанії — бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, що містить також електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та ЮРИСТ&ЗАКОН
 obl  ПРАЙМ  Рішення для підприємства: керівнику, бухгалтеру (Ситуації для бухгалтера; Консультації; Судова практика для бухгалтера та ін.), кадровику (Ситуації для кадровика; Інструкції та шаблони для кадровика) та юристу (Судова практика, Коментовані кодекси, Європейське законодавство та ін.)
Спеціалізоване рішення для невеликого підприємства: правова інформація для бухгалтера (Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятор індексації зарплати, Калькулятор відпусток та ін.) та керівника (Правова картина дня, Ситуації для бізнесу та ін.)
 obl БУХГАЛТЕР ПРОФ  Спеціалізоване рішення для невеликого підприємства: правова інформація для бухгалтера (Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятор індексації зарплати, Калькулятор відпусток та ін.) та керівника (Правова картина дня, Ситуації для бізнесу та ін.)
 obl БУХГАЛТЕР  Спеціалізоване рішення для бухгалтера малого підприємства та бухгалтера, що виконує роботи на окремих ділянках в бухгалтерії: Ситуації для бухгалтера, Календар бухгалтера, Калькулятор індексації зарплати, Калькулятор відпусток, Податкова реформа та ін.
 obl ЮРИСТ ПРОФ  Рішення для юридичної компанії та юриста: правова інформація юристу (Законодавство України, Судова практика, Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Довідники та ін.), бухгалтеру та керівнику
 obl ЮРИСТ  Спеціалізоване рішення для юриста, адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, Законодавство України, Довідники та ін.

Придбати продукт

 

desktopnipr copy

Інформаційно-правові
системи
для компьютерів
liga60 ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО Система для підприємства: Повне законодавство. Коментовані кодекси. Судова практика та прецеденти. Ситуації для бізнесу. Служба персоналу. Банкрутство. Консультації. Безпека бізнесу.
liga60 ЛЗ ЮРИСТ Спеціалізована система для юриста: Повне законодавство. Коментовані кодекси. Судова практика та прецеденти. Ситуації для бізнесу. Банкрутство. Юридичні консультації.
liga60 ЛЗ БУХГАЛТЕР Спеціалізована система для бухгалтера: Законодавство з бухобліку та оподаткування. Коментований Податковий кодекс. Судова практика для бухгалтера. Форми, бланки. Бухгалтерські консультації. Ситуації для бухгалтера.
Система аналізу судових рішень V_60 VERDICTUM Унікальна пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу і класифікації текстів в повній базі судових рішень.
Електронний довідник з базою НПА BUM_60 БУМ Бухгалтерський розУмний модуль — електронний довідник запитань і відповідей для бухгалтера.

 

desktopnikompl copy

Для юридичних, адвокатських, консалтингових компаній
 ЮрФІРМА ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО (9 робочих місць*), VERDICTUM (9 робочих місць), ЮРИСТ&ЗАКОН (9 робочих місць), Розміщення в Національному юридичному каталозі України на порталі ЮРЛІГА (пакет «ПРЕМІУМ»)

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО (4 робочих місця), VERDICTUM (4 робочих місця), ЮРИСТ&ЗАКОН (4 робочих місця), Розміщення в Національному юридичному каталозі України на порталі ЮРЛІГА (пакет «ПРЕМІУМ»)

Для середнього, середньо-великого бізнесу БІЗНЕС ПРОФЕСІОНАЛ ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО (9 робочих місць), VERDICTUM (9 робочих місць), БУМ (1 робоче місце), БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (1 робоче місце), ЮРИСТ&ЗАКОН (1 робоче місце)
 ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО (4 робочих місця), VERDICTUM (4 робочих місця), БУМ (1 робоче місце), БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (1 робоче місце), ЮРИСТ&ЗАКОН (1 робоче місце)
 ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО (1 робоче місце), VERDICTUM (1 робоче місце), БУМ (1 робоче місце), БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (1 робоче місце), ЮРИСТ&ЗАКОН (1 робоче місце)
Для практикуючих юристів, юрисконсультів, адвокатів, нотаріусів Юрист ПРАКТИК  ЛЗ ЮРИСТ (1 робоче місце), VERDICTUM (1 робоче місце)
Для малого бізнесу; бізнесу, що розвивається; бухгалтерів; ПП БІЗНЕС СТАНДАРТ  ЛЗ БУХГАЛТЕР (1 робоче місце), БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (1 робоче місце), БУМ (1 робоче місце)
БУХГАЛТЕР ПРАКТИК  БУХГАЛТЕР&ЗАКОН (1 робоче місце), БУМ (1 робоче місце)

*Робоче місце — це один встановлений програмний продукт на одному ПК

 

planchdod copy

Інформаційно-правова система для планшетів liga60 ЛЗ ЮРИСТ Спеціалізована система для юриста: Повне законодавство. Коментовані кодекси. Судова практика та прецеденти. Ситуації для бізнесу.
Електронні видання з базою НПА для компьютерів та планшетів UZ_60 ЮРИСТ&ЗАКОН* Аналітичне видання для юриста. 1 раз на тиждень. Укр. та рос. мовами.
BZ_60 БУХГАЛТЕР&ЗАКОН* Аналітичне видання для бухгалтера. 1 раз на тиждень. Укр. та рос. мовами.
IFRS_60 ВІСНИК МСФЗ Аналітичне видання про міжнародні стандарти звітності. 1 раз на 2 тижні. Укр. та рос. мовами.

*Звертаємо увагу! Клієнтам доступна для вибору десктоп-версія або мережева версія інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН для 4, 9 або 15 робочих місць.

 

Системи ЛІГА: ЗАКОН — це електронні інформаційно-правові бази даних. Вони розрізняються за будовою і за спеціалізацією.

За будовою вони є мережеві і локальні.

системы ЛІГА:ЗАКОН, правовые системы, правовая аналитика, издания для юриста, бухгалтера, руководителяМережева система складається з серверної і клієнтської частини. Ці частини можуть стояти на різних комп’ютерах. Найоптимальніший варіант — це установка серверної частини системи на сервер підприємства, а клієнтських частин — на комп’ютери співробітників. У такому варіанті система буде автоматично поповнюватися і обслуговуватися в зручне для співробітників час, коли ресурси сервера вільні (наприклад, вночі), оскільки зазвичай сервера підприємств працюють цілодобово. Крім того, такій системі необхідний постійний IP-адреса, а у сервера підприємства він зазвичай є. У такої системи один ключ, який ставиться тільки на той комп’ютер, де встановлена ​​серверна частина.
Клієнтських частин може бути встановлено будь-яку кількість, але число одночасних підключень до сервера чітко визначається при замовленні мережевий системи, і умовно називається робочими місцями. Наприклад, замовляється мережевий варіант системи на 4 робочих місця. Це означає, що клієнтські частини можуть бути встановлені на комп’ютери, наприклад, 10 співробітників, але одночасно працювати в системі зможуть будь-які 4 з них.

net1 copy

Є варіант мережевої системи і на 1 робоче місце (тобто на одне підключення до сервера). Клієнтських частин може бути теж будь-яку кількість, але немає сенсу встановлювати більше двох, оскільки одночасно в системі зможе працювати тільки один користувач. Така система дуже зручна, якщо два співробітника працюють в одному кабінеті. У такому випадку їм буде легко домовитися між собою про попеременном користуванні системою.

 

 

liga_local copy

Локальна система встановлюється тільки на один комп’ютер або ноутбук, у неї немає серверної і клієнтської частин, це одне ціле. Така система дуже підходить для ноутбуків, оскільки вона не залежить від наявності мережі і не прив’язана до якогось певного IP-адресою.

За спеціалізацією системи поділяються на наступні:

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО

zastavka_entНайповніша система, призначена для інформаційно-правового забезпечення
всій компанії. Включає в себе всі розділи, що використовуються фахівцями різного профілю.
Використовується в роботі великими і середніми підприємствами, у яких
є в штаті бухгалтер, юрист і кадрові фахівці.

 

ЛЗ БУХГАЛТЕР

zastavka_buhСпеціалізована система для компаній, в яких бухгалтер і керівник
закривають функції бухгалтерського та податкового обліку, кадрові питання. містить
повний обсяг інформації з бухгалтерського та податкового обліку.
Призначена також для аудиторів і працівників податкової служби.

 

ЛЗ ЮРИСТ

zastavka_jurСпеціалізована юридична система. Містить повний обсяг нормативної,
аналітичної та довідкової правової інформації для щоденної
професійної діяльності юриста, адвоката, судді.